Vaši objednávku můžeme vyřídit EXPRESNĚ. U prkének si můžete toto dodání zvolit v detailu produktu, u podnosů prosím zavolejte a domluvíme se. Pokud to bude možné, i podnos vám zhotovíme expresně.

Na míru

Hledáte něco speciálního? Vytvoříme pro vás dřevěné dekorace s designem na míru nebo ilustrací na míru. Ty můžete využít pro dřevěné podtácky, prkénka, snídaňové podnosy, velký obraz nebo menší portrét do dřeva

Stačí nám jen zadání, kde jednoduše popíšete vaši myšlenku a představu o tom, jak by měl výsledný produkt vypadat. Můžete nám také poslat přímo vaši grafiku, či ukázku nějaké, která se vám líbí. Dál už je to na nás. 

Gravír navrhujeme buď jako grafiku přímo v počítači (Design na míru), nebo společně s naší ilustrátorkou Andreou Kestřánkovou (Ilustrace na míru). Ta pro vás návrhy kreslí ručně podle vašeho přání, nebo třeba podle fotky.

Personalizace je naše druhé jméno. Zakládáme si na tom, aby každý náš kousek byl originální, ucelený, čistý a nadčasový. Jsme česká firma a všechny zakázky vyřizujeme osobně, s péčí, láskou ke dřevu a maximální pozorností k zákazníkovi.

 
1100
5800111005800

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

   
 • Obdélník na míru 285/30
  Design na míru

  Pokud jste nenašli nic, co by vyhovovalo přesně vašim představám, nebuďte smutní. Vašemu prkénku dáme přesně design, jaký chcete:)

  Pokud chcete, aby prkénko vydrželo jako nové co nejdéle, podívejte se na SET PRO PÉČI O DŘEVO

   

   


  od 1 100 Kč
  Značka: Maddera Design Záruka: 2 roky
 • Ilustrace na míru web 441/40
  Ilustrace na míru

  Pokud máte rádi ilustrace/kresby a rádi byste personalizovaný design v tomto duchu, máme pro vás dobrou zprávu! Maddera Design spolupracuje s mladou a nadanou kreslířkou Andreou Kestřánkovou! Nechte si udělat design u ní:) 

  Pokud chcete, aby prkénko vydrželo jako nové co nejdéle, podívejte se na SET PRO PÉČI O DŘEVO.

   


  od 1 300 Kč
  Značka: Maddera Design Záruka: 2 roky
 • Podnos s ILUSTRACÍ na míru 764/DUB2
  Podnos s ILUSTRACÍ na míru

  Dřevěný podnos s koženými úchytkami jsme si nejprve vyrobili pro sebe domů, ale pak z toho vzniklo něco tak nádherného, že jsme si řekli, že ho budeme sdílet s vámi. Je originálním a praktickým dárkem pro milovníky vyjímečného designu, luxusního dřeva a kožených detailů. 

  Pokud chcete, aby podnos vydržel jako nový co nejdéle, podívejte se na SET PRO PÉČI O DŘEVO.


  od 1 990 Kč
  Značka: Maddera Design Záruka: 2 roky
 •  
 • 2019 11 01 Maddera FINS (7) 415
  Portrét do dřeva

  Maddera je o designu, o dřevě, ale hlavně o vás. Chceme vyrábět krásné věci do vašich domovů, které budou osobní, moderní a budou o vás. Portrét podle fotografie vám vykreslí naše ilustrátorka Andrea Kestřánková. 

   


  1 500 Kč
     
  Značka: Maddera Design Záruka: 2 roky
 • OBRAZ 1 4x3 (1)b Novinka 430
  Obraz "Ilustrace na míru"

  Maddera je o designu, o dřevě, ale hlavně o vás. Chceme vyrábět krásné věci do vašich domovů, které budou osobní, moderní a budou něco o vás vypovídat. Také díky vám jsme se pustili do výroby velkoformátových dřevěných obrazů s designem na míru. 

  Věříme, že kvalitní dřevo zateplí váš domov, ale bude zároveň moderním stylovým doplňkem a navíc naprosto originálním, protože vy budete ti, kteří ho budou s námi utvářet. 

   


  5 800 Kč
     
  Značka: Maddera Design Záruka: 2 roky
 • Genealogický strom 927
  Genealogický strom

  Rodokomen vyrytý ve dřevě bude vyprávět příběh vaší rodiny pokaždé, když se na něj podíváte. Obraz s genealogickým stromem vytvoříme na základě vašeho náčrtu a pošleme jej předem na schválení. 


  2 300 Kč
     
  Značka: Maddera Design Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem