Portrét do dřeva

 

Maddera je o designu, o dřevě, ale hlavně o vás. Chceme vyrábět krásné věci do vašich domovů, které budou osobní, moderní a budou o vás. Portrét podle fotografie vám vykreslí naše ilustrátorka Andrea Kestřánková. 

 

Dostupnost Na dotaz
1 300 Kč
   
Kategorie Libovky
Záruka 2 roky
 

ILUSTRACE: pošlete nám foto, podle které chcete zhotovit portrét. My vám zpět pošleme ilustraci zhotovenou jen tužkou, abychom mohli upravit detaily, které byste chtěli třeba změnit.  

FORMÁT: na fotce můžete vidět 19 cm (šířka) x 25 cm (výška) + 2 cm (tlouštka materiálu). 

MATERIÁL: Biodeska (neboli 3-vrstvá lepená masivní deska) se vyrábí z listnatých a také z jehličnatých dřevin. Skládá se ze tří vrstev vzájemně na sebe lepených. Tento materiál jsme zvolili, protože není tak těžký jako klasické dřevěné fošny a hlavně se ve větších formátech nekroutí. Přitom horní vrsty jsou vyrobeny z přírodního masivního dřeva a tak celý vzhled je maximálně přírodní. Naším dodavatelem biodesek je česká firma se sídlem na Moravě, pokud budete chtít, můžeme vám dát bližší informace na požádání. 

OKRAJ: pokud budete chtít, můžete si navolit barený okraj podle našeho barevného vzorníku. Na fotce je bílá barva okraje. 

ČAS: 4 týdny - samotná dodací doba biodesek je poměrně dost dlouhá kvůli samotné náročnosti zpracování. Nejprve společně budeme pracovat na ilustraci a po jejím schválení se pustíme do výroby.  

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.