• 1 z 2
 

Portrét do dřeva

 

Maddera je o designu, o dřevě, ale hlavně o vás. Chceme vyrábět krásné věci do vašich domovů, které budou osobní, moderní a budou o vás. Portrét podle fotografie vám vykreslí naše ilustrátorka Andrea Kestřánková. 

 

1 500 Kč
   
Kategorie Libovky
Záruka 2 roky
 

ILUSTRACE: pošlete nám foto, podle které chcete zhotovit portrét. My vám zpět pošleme ilustraci zhotovenou tužkou, abychom mohli dělat úpravy. Pokud je třeba něco změnit, Andrejka dělá ilustraci úplně celou od začátku. Z toho důvodu nabízíme maximálně jednu možnost opravy.

FORMÁT: na fotce můžete vidět 19 cm (šířka) x 25 cm (výška) + 2 cm (tlouštka materiálu). 

MATERIÁL: Biodeska (neboli 3-vrstvá lepená masivní deska) se vyrábí z listnatých a také z jehličnatých dřevin. Skládá se ze tří vrstev vzájemně na sebe lepených. Tento materiál jsme zvolili, protože není tak těžký jako klasické dřevěné fošny a hlavně se ve větších formátech nekroutí. Přitom horní vrsty jsou vyrobeny z přírodního masivního dřeva a tak celý vzhled je maximálně přírodní. Naším dodavatelem biodesek je česká firma se sídlem na Moravě, pokud budete chtít, můžeme vám dát bližší informace na požádání. 

OKRAJ: pokud budete chtít, můžete si navolit barený okraj podle našeho barevného vzorníku. Na fotce je bílá barva okraje. 

ČAS: 4 týdny - samotná dodací doba biodesek je poměrně dost dlouhá kvůli samotné náročnosti zpracování. Nejprve společně budeme pracovat na ilustraci a po jejím schválení se pustíme do výroby.  

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.