Obraz "Mapa Mundi"

Maddera je o designu, o dřevě, ale hlavně o vás. Chceme vyrábět krásné věci do vašich domovů, které budou osobní, moderní a budou něco o vás vypovídat. Také díky vám jsme se pustili do výroby velkoformátových dřevěných obrazů s designem na míru. 

Věříme, že kvalitní dřevo zateplí váš domov, ale bude zároveň moderním stylovým doplňkem a navíc naprosto originálním, protože vy budete ti, kteří ho budou s námi utvářet. 

POPULÁRNÍ MODEL: tento obraz vlastní například celebrita Nikol Moravcová, která si jej zvolila pro výzdobu svého bytu v srdci Prahy

Dostupnost Na objednání
5 800 Kč
Obraz "Mapa Mundi"
MAPA MC 1
Novinka

DESIGN: design vám navrhneme na míru. Povězte nám váš příběh, kdo jste a co od vašeho obrazu v interiéru očekáváte. Designy se můžete nechat inspirovat v sekci našich servírovacích prkének - konec konců design Mapa Mundi můžete vidět na této realizaci, ale například i Árbol (strom života) by se skvělě hodil pro obraz. 

FORMÁT: na fotce můžete vidět 100 cm (šířka) x 60 cm (výška) + 2 cm (tlouštka materiálu). Formát samozřejmě můžeme změnit a vám přízpusobit. S tím se bude samozřejmě měnit i cena, kterou vám propočteme před realizací vašeho obrazu. 

MATERIÁL: Dubová dýha. 

OKRAJ: pokud budete chtít, můžete si navolit barený okraj podle našeho barevného vzorníku. Na fotce je bílá barva okraje, můžete zvolit i přírodní. 

ČAS: 8 -9 týdnů - samotná dodací doba biodesek je poměrně dost dlouhá kvůli samotné náročnosti zpracování. Nejprve společně budeme pracovat na designu a po jeho schválení se pustíme do výroby, která je ve velkých formátech také časově náročná. 

Přečtěte si nás článek o dřevěných dekoracích na zeď a nechte se inspirovat. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro milovníky designu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: