Ilustrace na míru

 

Pokud máte rádi ilustrace/kresby a rádi byste personalizovaný design v tomto duchu, máme pro vás dobrou zprávu! Maddera Design spolupracuje s mladou a nadanou kreslířkou Andreou Kestřánkovou! Nechte si udělat design u ní:) Jak na to? 

 

Dostupnost Zvolte variantu Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Skladem Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání
Rozměr prkénka
Typ dřeva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 300 Kč 1 300 Kč 1 300 Kč 1 300 Kč 1 300 Kč 1 600 Kč 1 600 Kč 1 600 Kč 1 600 Kč od 1 300 Kč
   
Kategorie Kuchyňská prkénka
Záruka 2 roky
 

1) Myšlenka: napište nám, co od dárku čekáte: Např. líbí se mi ořechové obdélníkové. Dárek je pro mého přítele, který miluje oceán a hory. Vymyslíme společně text a Andrea nakreslí návrh, ve kterém vyobrazí lásku k horám, oceánu, přírodě. Nebo např. chci prkénko kulaté, dubové. Je to pro syna a otce, oba jsou vášniví rybáři. 

2) Návrh:Naše ilustrátorka Andrea zpracovává návrhy ručně - tužkou. Pokud je třeba něco opravit, Andrejka dělá návrh úplně celý od začátku. Z toho důvodu nabízíme maximálně jednu možnost předělání a opravy. 

3) Potvrzení objednávky: zašleme vám shrnutí objednávky s vaším vybraným designem a budeme chtít, abyste se na to mrkli a naposledy schválili. Nechceme žádné chyby ani nedorozumění:)

Velikost: přibližně 40 cmx 27 cm; 2,5 cm výška

Dostupnost: Výroba vašeho prkénka bude trvat 10 pracovních dnů + 1 až 2 dny na doručení naším dopravcem (PPL). Většinou je tato lhůta dostatečná jak pro výrobu, tak i pro úpravu designu - nicméně pokud dlouho čekáme na schválení vašeho finálního designu, celková doba dodání se může prodloužit. 

*** Objednávku začínáme zpracovávat po obdržení úhrady na účet. ***

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.