Podnos s vaší chatou

Přiznáváme se, že ani nevíme, jak to vzniklo ... ale podnos s ilustrací vaše domku nebo chaty se stal absolutním hitem. Je vás stále víc a víc, kdo si tento produkt oblíbil: )

Dřevěný podnos s koženými úchytkami jsme si nejprve vyrobili pro sebe domů, ale pak z toho vzniklo něco tak nádherného, že jsme si řekli, že ho budeme sdílet s vámi. Je originálním a praktickým dárkem pro milovníky vyjímečného designu, luxusního dřeva a kožených detailů. 

Pokud chcete, aby podnos vydržel jako nový co nejdéle, podívejte se na SET PRO PÉČI O DŘEVO.

Dřevo
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na objednání Na objednání Zvolte variantu
2 100 Kč 2 300 Kč od 2 100 Kč
Podnos s vaší chatou
Podnos s vaší chatou
Novinka

Design na míru nebo Ilustrace na míru?
Jaký je v tom rozdíl? Design - je grafické zpracování, používáme k němu jako základ naši banku vektorů a ty pak dále podle vašich přání upravíme. Ilustraci ručně kreslí naše ilustrátorka Andrea Kestřánková podle fotografie, nebo podle vašeho popisu. Ilustraci zvolte v případě, že máte opravdu konkrétní požadavky na design - například chcete nakreslit vaši chatu, dům, podle charakteristiky blízkou osobu, atd. Jestli stále nevíte, jak se rozhodnout, podívejte se na tento článek na blogu: číst zde. 

Rozměr: vnější rozměr 47 x 31,5 cm, vnitřní užitná plocha 43 x 27 cm

Dřevo na fotce: dub

Úchytky: pravá kůže

Návrh:Naše ilustrátorka Andrea zpracovává návrhy ručně - tužkou. Podívejte se prosím na příklady realizací, které Andrea již v minulosti dělala a ujistěte se, že se vám její styl a ilustrace líbí. Pokud je třeba něco opravit, Andrejka dělá návrh úplně celý od začátku. Z toho důvodu nabízíme maximálně jednu možnost předělání a opravy. 

Doba dodání: Standardně 10 pracovních dní od uhrazení platby. Pokud potřebujete rychleji, spojte se s námi a uvidíme, co můžeme pro vás udělat. 

Ošetření: povrch je ošetřen několika vrstvami oleje a vosku. Podnos můžete očistit vlhkým hadříkem. Více informací, jak o váš podnos pečovat najdete v souvislosti s produkty: SET PRO PÉČI O DŘEVO.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podnosy & Podtácky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: