Dřevěné dekorace stěnám sluší

Rekonstrukci bytu či domu provází nejedna starost. Můžeme mít vše perfektně naplánováno a nakonec řežeme dveře, protože otvor pro ně udělal řemeslník příliš malý, okno nejde otevřít přes kuchyňskou skříňku, větrák v koupelně ze záhadných důvodů nevětrá a tak dále a tak dále. Zná to asi každý, kdo si touhle martyrií prošel. Ovšem na finální fázi, tak na tu se těšíme prakticky všichni. Nejen, že konečně vidíme své dílo bez prachu, špíny nebo děr a drátů ve zdech, ale po všech úskalích konečně přichází příjemnější část práce – zabydlování.  Bytové dekorace se zdají se být jen maličkostmi, které vlastně nejsou potřeba, ale ony jsou něčím pro život nezbytným. Právě dekoracemi vytváříme z našeho domova útulné útočiště, místo, kam se vracíme nejradši.

A s útulností jde ve většině případů ruku v ruce jediný materiál – dřevo. Dřevo nestárne, ale s věkem zraje. Má ten magický dar, že z místnosti, která je krásná, udělá místnost, která je útulná. Interiéry bez dřeva jsou něco jako vánoční svátky bez bramborového salátu. A ruku na srdce, kdo z vás si bez něj umí štědrovečerní večeři představit.

Když začínáme s doplňky, první na co se většinou zaměříme, jsou dekorace na zdi. Chceme na stěny něco originálního, něco co je nám blízké, zkrátka něco, na co se budeme dívat rádi. Právě proto vznikly naše velkoformátové dřevěné obrazy. Vybrat si můžete strom, jako symbol života, mapu Mundi, která bude znázorňovat místa, kam se ještě chcete podívat, nebo si vymyslet vlastní ilustraci na míru.

MAPA MC-1

 

Třeba rodinný portrét je nadčasová klasika. Ovšem na obraze nemusíte být přímo vy, může být spojen s činností, které se věnujete, nebo ji máte rádi. Fantazii se meze nekladou.

PORTRET MC-1

Ilustrace OBRAZ 3 - 4x3 (4)

A co dekorace do dětského pokojíčku? Nápad na obraz se jménem přišel s narozením Matea. Chtěli jsme našemu malému chlapečkovi vytvořit co nejpříjemnější prostředí. Chtěli jsme pro něj království, které bude patřit jen jemu. Pokud máte stejné přání, mrkněte do sekce „Obrazy se jménem“, kde si můžete rovnou vybrat, upravit, nebo i společně s námi vytvořit vlastní vysněný obraz.

01 Mateo 03

2020-04-17 Maddera Design FINS (12)

Zařizování interiéru zkrátka patří k životu. Teď už jen záleží na tom, jestli chcete udělat radost sobě, nebo dát originální dárek někomu blízkému.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.