Obraz "Strom života"

Maddera je o designu, o dřevě, ale hlavně o vás. Chceme vyrábět krásné věci do vašich domovů, které budou osobní, moderní a budou něco o vás vypovídat. Také díky vám jsme se pustili do výroby velkoformátových dřevěných obrazů s designem na míru. 

Věříme, že kvalitní dřevo zateplí váš domov, ale bude zároveň moderním stylovým doplňkem a navíc naprosto originálním, protože vy budete ti, kteří ho budou s námi utvářet.

Dostupnost Na objednání
5 800 Kč
Obraz "Strom života"
OBRAZ 2 (11)
Novinka

DESIGN: obraz "Árbol" je inspirován "Stromem života" který má velkou symboliku a význam por jakoukoli rodinu. Design je možné upravit, pozměnit, doplnit podle toho, jak vám to bude vyhovovat. 

FORMÁT: na fotce můžete vidět 100 cm (šířka) x 60 cm (výška) + 2 cm (tlouštka materiálu). Formát samozřejmě můžeme změnit a vám přízpusobit. S tím se bude samozřejmě měnit i cena, kterou vám propočteme před realizací vašeho obrazu. 

MATERIÁL: Dubová dýha. 

OKRAJ: pokud budete chtít, můžete si navolit barený okraj podle našeho barevného vzorníku. Na fotce je bílá barva okraje, můžete zvolit i přírodní. 

ČAS: 8 -9 týdnů - samotná dodací doba biodesek je poměrně dost dlouhá kvůli samotné náročnosti zpracování. Nejprve společně budeme pracovat na designu a po jeho schválení se pustíme do výroby, která je ve velkých formátech také časově náročná. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro milovníky designu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: