O NÁS

JSME SADDY A PETRA

Oba milujeme dřevo, nevšední design a možnost dělat si věci po svém. Kvalitně a precizně.

NÁŠ PŘÍBĚH

Chtěli jsme našim přátelům dávat dárky, které by vystihly jejich osobnost a perfektně se hodily se do jejich domácností. A jak to tak bývá, náš koníček postupem času přerostl ve společné podnikání.

Vyrábíme designové funkční doplňky do kuchyně a interiéru: kuchyňská prkénka, podšálky, podnosy pod kávu, snídaňové podnosy a v neposlední řadě velkoformátové dřevěné obrazy, které jsme nově s narozením našeho syna Matea rozšířili i o obrazy s dětskými motivy a jménem vašeho dítka.

KDE SE VZAL NÁZEV

Jde o spojení našeho společného jména „Madde“ a slova „madera“, což znamená španělsky dřevo. Saddy je totiž původem z Bolívie. Mluvíme spolu španělsky a tak spojení „Maddera“ přišlo samo.

PROČ SI VYBRAT MADDERA DESIGN?

middleBanner-min


Alfou a omegou naší práce je vytvořit pro vás něco, co budete mít doma jen vy. Něco s čím se ztotožňujete. Personalizace je naše druhé jméno! Zakládáme si na tom, aby každý kousek, který vzejde z naší dílny, byl originální, ucelený, čistý a nadčasový. Pracujeme s hned s několika grafickými programy, proto jsme schopni nabídnout vám profesionální přístup při tvorbě vašeho vlastního designu nebo ilustrace na míru ve spolupráci s @kestrankovaandrea. Společně vytváříme produkty, které vás dokonale vystihnou.

KLIENT NA PRVNÍM MÍSTĚ

Na vstřícnosti si oba zakládáme. Proto ať si u nás objednáte cokoli, věřte, že se budeme snažit udělat vše podle vašich představ. A pokud něco nevyjde tak, jak jste si to vysnili, nikdy se k vám neotočíme zády.

DŘEVO A PÉČE O NĚJ

Pracujeme hned s několika druhy dřeva, proto si u nás vybere opravdu každý. Nakupujeme od českých dodavatelů, kteří jej zpravidla skupují z místních i evropských zdrojů. Dřevo je přírodní materiál, který zraje časem. Správnou údržbou mu ale vždy můžete vrátit jas. Finální produkty před odesláním ošetřujeme oleji a vosky – tím docílíme toho, že vypadají dlouho jako nové. K objednávce samozřejmě přikládáme i návod k použití, který vám poradí, jak s výrobkem nakládat, aby vám vydržel stále krásný.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Při výrobě se snažíme využít všechen materiál beze zbytku, proto u nás najdete i menší výrobky, které doma využijete stejně dobře, jako ty velké. Na přírodu myslíme i při odesílání a proto vše balíme do papíru.