Kavárny & Restaurace & Hotely

Maddera Design se zabývá výrobou dřevěných doplňků k servírování a dekoraci. Ve fotogalerii můžete vidět naší základní řadu produktů, nicméně naší výhodou je, že umíme zhotovit produkt přímo vám na míru. Pro více detailů produktu, klikněte prosím na produkt. Pokud máte jinou představu o produktu, kterou chcete zhotovit, kontaktujte nás prosím pomocí formuláře. Spojíme se s vámi během 1-2 pracovních dní.

Zobrazené ceny platí pro větší odběry (nad 30ks).

 

 

 

Recenze

Nechávali jsme si vyrábět na míru tácky na degustační set káv. Parádní domluva od náčrtku k finální realizaci dle našich představ. Precizní zpracování a pěkná kombinace barev. Tácky budou dělat radost našim hostům v kávárnách Můj šálek kávy a Místo.

Ondřej Hurtík

péče o velkoobchodní zákazníky

Děkujeme moc Maddera Design, kteří nám na přání vyrobili tyto nádherné podnosy na kávu s naším logem. Jsou užasní! Krásná práce a úžasná domluva! Zabaleno s láskou Freší na pěší.

Klára Skalová

Majitelka

Pro nově otevřenou restauraci The Able Butcher sem nechával v Maddera Design vyrobit prkénka na servis steaků. Přišli se super nápadem na design a provedení, které nemá každý a super vypadá. Navíc všechno stihli v naprosto šibeničním termínu. Vypálené logo už je jenom třešnička na skvěle provedené práci. Za mne naprosto skvělá spolupráce!

Martin Smejkal,

Outlets Manager

Design jsme našli na internetu, když jsme pro brněnský podnik Little Saigon připravovali nové menu. Ačkoliv bylo před Vánocemi, proaktivně s námi komunikovali a vyšli nám maximálně vstříc. Ať už co se týče termínů i výrobních detailů a materiálů. Měli jsme celkem konkrétní představu o finálním výsledku, kterou nám paní Petra s jejím manželem dokázali zrealizovat přesně na míru. Z nového menu jsme nadšení jak my v týmu, tak i naši zákazníci. Není pochyb, že nám bude v Little Saigonu slouž it dlouho a spolehlivě. Jsme moc rádi za spolupráci, kterou jsme s Maddera design navázali. Jako partnerů si jich skutečně vážíme.

Kevin W. Scherrer,

Visual Creative

 

 

 

 

Kontaktujte nás pro další informace:

Nevyplňujte toto pole: