Kavárny & Restaurace & Hotely

Maddera Design se zabývá výrobou dřevěných doplňků k servírování a dekoraci. Ve fotogalerii můžete vidět naší základní řadu produktů, nicméně naší výhodou je, že umíme zhotovit produkt přímo vám na míru. Pro více detailů produktu, klikněte prosím na produkt. Pokud máte jinou představu o produktu, kterou chcete zhotovit, kontaktujte nás prosím pomocí formuláře. Spojíme se s vámi během 1-2 pracovních dní.

Zobrazené ceny platí pro větší odběry (nad 30ks).

1-oval-min
Oválný podnos
od 340 Kč/Ks
 
2-klasik-min
KLASIK
od 340 Kč/Ks
 
3-kmen-min
Kmen
od 340 Kč/Ks
 
4-drevene-menu-min
Dřevěné menu
od 130 Kč/Ks
 
5-drevena-prkenka-min
Prkénko
od 480 Kč/Ks
 
6-velky-podnos-min
Velký podnos
od 955 Kč/Ks
 
7-trofeje-a-plakety-min
Trofeje a Plakety
od 1 800 Kč/Ks
 
8-pro-baristy-min
PRO BARISTY
od 700 Kč/Ks
 
Podnos s otvorem
od 200 Kč/Ks
 
Podnos se dvěma otvory
od 340 Kč/Ks
 
Dekorace na zeď
od 340 Kč/Ks
 

Novinka - Oválný podnos

 

Recenze

Bite and Byte

“Pre naše novootvorené bistro sme hľadali udržateľné podnosy, ktoré by sme poúživali na servis kávy a našich superfood latte.

#SHOW_MORE#

HanaVedoucí Marketingu Bite and Byte

Bite and Byte

Caffé Vespa

“Jsme rádi, že jsme narazili na firmu Maddera Design, která nám vyrobila přesně na míru naše podnosy na kávu a menu s našim logem.

#SHOW_MORE#

Vše proběhlo v pořádku a Moc rádi doporučíme dále , jsme s výrobky maximálně spokojeni určitě to není náš poslední nákup!”

Kateřina HrdinováMajitelka

Caffé Vespa

Coffee Square

Máme rádi české výrobky, lokální, udržitelné, i proto jsme vybrali právě Maddera Design jako výrobce našich podnosů, které v naší kavárně tak obdivujete.

#SHOW_MORE#

Naše požadavky na netypický tvar, stohovatelnost, vypálení loga atd. nebylo jednoduché zapracovat, ale povedlo se na jedničku. Děkujeme. Navíc tyto krásné podnosy můžete zakoupit i v našem e-shopu ve dvou velikostech.

Martin KurkaMajitel

Coffee Square

Káva Poděbrady

“Mockrát děkujeme za krásné podnosy na kávu a desky na menu! Podnosy s okrajem jsou velmi praktické pro baristy a obsluhu.

#SHOW_MORE#

Zpracování výrobků je neskutečně kvalitní. Dřevo je precizně opracované tak, aby si zachovalo svou přirozenou strukturu. Dřevěné menu i podnosy jsou velmi nápadité a originální. Našim zákazníkům se neskutečně líbí! Opravdu moc děkujeme! Marie a Vašek Marešovi Majitelé

Marie a Vašek MarešoviMajitelé

Káva Poděbrady

Kavárna Hellas

Posíláme pozdrav a poděkování za nádherné podnosy pro naši kavárnu Hellas ve Zruči nad Sázavou.

#SHOW_MORE#

Mgr. Helena FranclováMajitelka

Kavárna Hellas

LUMI COFFEE

Dlouho jsme do našeho bistra hledali praktické dřevěné podtácky na servis kávy.

Dnes je tomu již rok od prvního setkání s velice ochotnou a profesionální rodinnou firmičkou Maddera Design.

#SHOW_MORE#

Nechali jsme si do bistra vyrobit ořechové kmenové podnůsky, které jsou neuvěřitelně praktické co se týče vizuální stránky tak i praktičnosti při servisu a skladování.

Jednoduše stačí otřít vlhkým hadrem a může se dále servírovat. Tyto podnosy jsou dnes již naším poznávacím znamením, jelikož je na nich dokonale laserem vypálené naše logo, které jako celej s krásným designem tvoří fotogenický prvek, který dnes a denně láká hosty fotit a označovat na IG V našem případě se jedná o fantastickou společnost, která je z našeho rodného města.Dnes jsme již v přátelském kontaktu a jsme za to srdečně velice rádi. Naše spolupráce pokračuje i na dále a věříme že jsme zvolili nejlépe jak jsme jen mohli.

Lukáš DuchekMajitel

Lumi Coffee

Nechávali jsme si vyrábět na míru tácky na degustační set káv. Parádní domluva od náčrtku k finální realizaci dle našich představ.

#SHOW_MORE#

Precizní zpracování a pěkná kombinace barev. Tácky budou dělat radost našim hostům v kávárnách Můj šálek kávy a Místo.

Ondřej Hurtíkpéče o velkoobchodní zákazníky

Double Shot

Děkujeme moc Maddera Design, kteří nám na přání vyrobili tyto nádherné podnosy na kávu s naším logem. Jsou užasní!

#SHOW_MORE#

Krásná práce a úžasná domluva! Zabaleno s láskou Freší na pěší.

Klára SkalováMajitelka

Freší Na Pěší

Pro nově otevřenou restauraci The Able Butcher sem nechával v Maddera Design vyrobit prkénka na servis steaků.

#SHOW_MORE#

Přišli se super nápadem na design a provedení, které nemá každý a super vypadá. Navíc všechno stihli v naprosto šibeničním termínu. Vypálené logo už je jenom třešnička na skvěle provedené práci. Za mne naprosto skvělá spolupráce!

Martin Smejkal,Outlets Manager

Hilton Prague

Design jsme našli na internetu, když jsme pro brněnský podnik Little Saigon připravovali nové menu. Ačkoliv bylo před Vánocemi, proaktivně s námi komunikovali a vyšli nám maximálně vstříc.

#SHOW_MORE#

Ať už co se týče termínů i výrobních detailů a materiálů. Měli jsme celkem konkrétní představu o finálním výsledku, kterou nám paní Petra s jejím manželem dokázali zrealizovat přesně na míru. Z nového menu jsme nadšení jak my v týmu, tak i naši zákazníci. Není pochyb, že nám bude v Little Saigonu slouž it dlouho a spolehlivě. Jsme moc rádi za spolupráci, kterou jsme s Maddera design navázali. Jako partnerů si jich skutečně vážíme.

Kevin W. Scherrer,Visual Creative

Sasuga

cafe-fin

Děkujeme Maddera Design za vynikající dřevěné podnosy na kávu.

#SHOW_MORE#

Ceníme si jejich vysoké kvality, praktičnosti a elegantního designu. Produkt plně odpovídá našim standardům a vřele ho doporučujeme.

majitelka Cafefin

ThuPam

hotel-lemajestic

V první řadě bych chtěl pochválit komunikaci, která byla rychlá a bezproblémová.

#SHOW_MORE#

V první řadě bych chtěl pochválit komunikaci, která byla rychlá a bezproblémová. Co se týče podnosů, jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jejich design je unikátní.

Mnohokrát se nám již stalo, že se hosté na tyto podnosy dotazovaly odkud je máme:)

Petr Jaroš

F&B manager, Le Hotels Group, Majestic Hotel Prague

kytary

U Maddera Design jsme nechávali dělat již několik svatebních darů. Letos jsme ve firmě hledali dodavatele pro vánoční dárky pro naše zaměstnance a partnery.

#SHOW_MORE#

Chtěli jsme něco osobitého, kvalitního a ideálně od lokálního dodavatele. Maddera Design splnil naše požadavky. Dá se říci, že je splnil přímo nad naše očekávání. Kvalitní prkénka z poctivého dubového dřeva udělaly radost všem kolegům. Maddera Design doporučuji nejen pro krásný produkt, který nabízí, ale i pro ochotu, rychlost komunikace a duši celého jejich projektu.

 
profil-marriot

Děkujeme za velice profesionální komunikaci a zpracování dřevěných elementů k našim kávovým setupům, které jsme přes Maddera Design poptali. Vše proběhlo podle našich představ. Od Maddera Design jsme si nechali vyrobit také dřevěné stojánky na naše bufetové popisky a i zde vše podle představ.

#SHOW_MORE#

V tomto případě jsme řešili menší drobnosti ohledně dodaného zboží, na které přišla pohotová reakce a naši hosté se u nás i díky Maddera Design mohou cítit zase o něco lépe J

Těšíme se na další spolupráci.

JAKUB KRAMÁŘ

PROCUREMENT MANAGER

michael-caffe

Nádherný design a především kvalitní česká výroba z masivního dřeva: dub, jasan, ořech..

Michael Duben,

majitel

profil-specialized

U firmy Madderadesign jsme objednávali větší počet dubových podtácků, které udělaly pod stromečkem radost našim obchodním partnerům. Podtácky nám byly doručeny v dohodnutém termínu a s jejich provedením jsme byly velmi spokojeni. Ještě jednou děkujeme.

villa-hrusky

Děkujeme Maddera Design za krásné "kousky", které dokonale doplňují industriálně laděné prostory Mlýna.

#SHOW_MORE#

Podnosy na kávu a víno, i prkénka na servis našich delikates jsou nejen kvalitní a unikátní, ale také velmi praktické. Oceňujeme skvělou komunikaci a rádi doporučujeme. Ještě jednou děkujeme za příjemnou spolupráci. 

Mlýn a Villa Hrušky,

majitel

Naši klienti

specialized
kytary
marriott
coffee-square
caffe-vespa
le-frenchie
bahni-makers
coffee-room
doubleshot
cafe-nadrazka
cafe-gorilla
herbalus
deli-engine
villa-hrusky
hellas
cafe-skvorecky
fresi-na-pesi
hilton-prague
pierre
kraba
slow-cafe
lumi
avarna
 

Kontaktujte nás pro další informace

 

 

Uvedenou stránku pod značkou Maddera Design provozuje paní Petra Madde.

IČ: 09834656
DIČ: CZ8658231890.

Telefonní kontakt: +420 777 781 013.