Vaši objednávku můžeme vyřídit EXPRESNĚ. U prkének si můžete toto dodání zvolit v detailu produktu, u podnosů prosím zavolejte a domluvíme se. Pokud to bude možné, i podnos vám zhotovíme expresně.

Na míru

Hledáte něco speciálního? Zkuste design nebo ilustraci na míru. Stačí nám jen zadání, kde jednoduše popíšete vaši myšlenku a představu o tom, jak by mělo prkénko vypadat. Můžete nám také poslat přímo vaši grafiku, či ukázku nějaké, která se vám líbí. Dál už je to na nás.

Gravír navrhujeme buď jako grafiku přímo v počítači, nebo společně s naší ilustrátorkou Andreou Kestřánkovou. Ta pro vás návrhy kreslí ručně podle vašeho přání, nebo třeba podle fotky

 
1100
1300111001300

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Obdélník na míru 285/30
  Design na míru

  Pokud jste nenašli nic, co by vyhovovalo přesně vašim představám, nebuďte smutní. Vašemu prkénku dáme přesně design, jaký chcete:)

  Pokud chcete, aby prkénko vydrželo jako nové co nejdéle, podívejte se na SET PRO PÉČI O DŘEVO

   

   


  od 1 100 Kč
  Značka: Maddera Design Záruka: 2 roky
 • Ilustrace na míru web 441/40
  Ilustrace na míru

  Pokud máte rádi ilustrace/kresby a rádi byste personalizovaný design v tomto duchu, máme pro vás dobrou zprávu! Maddera Design spolupracuje s mladou a nadanou kreslířkou Andreou Kestřánkovou! Nechte si udělat design u ní:) 

  Pokud chcete, aby prkénko vydrželo jako nové co nejdéle, podívejte se na SET PRO PÉČI O DŘEVO.

   


  od 1 300 Kč
  Značka: Maddera Design Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem