↟ Vánoční dárky ↟

Vánoce jsou tím nejkouzelnějším obdobím v roce. Ulice měst jsou krásně nazdobené, vaše domovy voní po čerstvě pečeném cukroví a nikdy jindy v roce nevidíme tolik pohádek jako právě o Vánocích. 

Pro nás je to období, kdy se s vámi potkáváme na vánočních marketech a kdy spolu tvoříme personalizované dárky pro vaše nejmilejší. Někdy je trochu oříšek ten správný dárek objevit, proto jsme pro vás vytvořili kategorie, které vás ve výběru toho správného vánočního dárku navedou. 

 

 
250
150012501500

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • Prkénko 1 čtverec 866/50
  @katka.jakes : Prkénko Good food is good mood
  Na objednání

  Katka je milovnice kávy a když jsme ji oslovili ke spolupráci, její první volba byla jasná. Podnos na kávu! Design jsme ji zhotovili na míru a pokud se vám líbí, můžete jej mít doma i vy! K podnosu jsme přidali malý dáreček a to dva podtácky se jménem: pro Katku a pro její dceru. Tyto podtácky nejsou součástí ceny a je třeba si je objednat zde


  1 250 Kč
  Značka: Maddera Design Záruka: 2 roky
 • Captura de Pantalla 2020 10 24 a la(s) 17.02.51 833/DUB/NE
  @styleofbecca : Podnos Mandala
  Na objednání

  Rebeka Welscher je známá pro svůj originální vkus a nevšední kombinace - nejen v módě ale i interiéru. Se @styleobecca jsme navázali dlouhodobou spolupráci a proto najdete pod jejím jménem toho u nás více. 

  V rámci první spolupráce si u nás Beka vybrala dřevěný podnos s koženými úchytkami. Na něj jsme umístili velkou mandalu a do setu přidali čtyři podtácky ve stejném dřevě a každý s jinou mandalou. 

  Dřevěný podnos s koženými úchytkami je naše srdcovka a jsme si nejprve vyrobili pro sebe domů, ale pak z toho vzniklo něco tak nádherného, že jsme si řekli, že ho budeme sdílet s vámi. Je originálním a praktickým dárkem pro milovníky vyjímečného designu, luxusního dřeva a kožených detailů. 


  od 1 500 Kč
  Značka: Maddera Design Záruka: 2 roky
 • Monstera čtverec Novinka 851
  @styleofbecca : Podnos Monstera
  Skladem

  Rebeka Welscher je známá pro svůj originální vkus a nevšední kombinace - nejen v módě ale i interiéru. Se @styleobecca jsme navázali dlouhodobou spolupráci, proto najdete pod jejím nickname více výrobků. 

   


  900 Kč
     
  Značka: Maddera Design Záruka: 2 roky
 •  
 • Pro tátu Novinka Tip 860/O/P
  Pro tátu
  Na objednání

  Shánět dárek pro tátu, to někdy stojí za to....většinou všechno má nebo zase říká, že nic nepotřebuje. A pak taky ctí pravidlo, "praktičnost nade vše" a říká, hlavně mi nedávejte "nějaký blbosti"? Jestli tohle všechno u vás padlo, tak věřte, že tenhle dárek bude milovat

  Bude totiž od vás a bude něco říkat a hlavně je praktický, že?


  od 250 Kč
  Značka: Maddera Design Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.