Stylové dekorace do kuchyně

Věděli jste, že žena během života stráví přibližně dva a půl roku u plotny? Muži jsou na tom o něco lépe, ale i tak vaří průměrně rok a čtvrt. Je to tedy jasné, nejvíc se doma potkáváme v kuchyni. Může se zdát, že zrovna tahle místnost dekoracím nepřeje. Znáte to. Když se pustíme do vaření, změní se sebevětší kuchyně v titěrné bojiště, kde hrají prim především praktické doplňky.

Co ale zkusit funkční dekoraci, kterou budete používat dnes a denně? Dřevěná prkénka neodmyslitelně patří k základnímu kuchyňskému vybavení. Ovšem není vůbec nutné schovávat je do šuplíku, naopak. Pověste si na kuchyňskou zeď praktickou dekoraci, která dodá místnosti šmrnc a zároveň vám pomůže při přípravě oblíbeného pokrmu. Nebo prkénko jen tak opřete na místo, kde se bude vyjímat, a kde ho budete mít pořád po ruce.

Větší a menší prkénko spolu

Máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem a sháníte doplňky jen v určité barvě? V Maddera Design můžete jakýkoliv design prkénka kombinovat hned s několika druhy dřeva. Buk, dub, třešeň, javor, nebo ořech. Jednoduše si na kuchyňskou stěnu pověsíte dekoraci, která perfektně zapadne do vašeho interiéru.

Obdélníková prkénka jsou klasika. Ta s rytinou přes celou dřevěnou plochu zaujmou na první pohled. Gravírovanou stranou své pokrmy servírujte, na volné můžete krájet, jak je libo. Nebo zvolte gravír na straně či v rohu prkénka a těšte se pohledem na vámi vybraný design i při vaření.

DSC_7122-71-125

Kulatá prkénka budou ozdobou každého prostřeného stolu, ať už si vyberete přírodní verzi, nebo variantu s barevným okrajem. Své místo si najdou třeba i při odkládání horkých hrnců nebo jiného nádobí.

Kulaté prkénko Tolkien

Průměrně týdně projíme až osm hodin. Opravdu, osm. Tak si je zpříjemněte. Vařit a servírovat se dá stylově.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.