Vaši objednávku můžeme vyřídit EXPRESNĚ. U prkének si můžete toto dodání zvolit v detailu produktu, u podnosů prosím zavolejte a domluvíme se. Pokud to bude možné, i podnos vám zhotovíme expresně.

Kulatá prkénka

 

Kulaté prkénko se výborně hodí pro odkládání horkého hrnce, servírování i krájení. Bude zdobit vaši kuchyni nebo stůl a zároveň vám poslouží jako podložka.

Kromě libovolného designu si u kulatého prkénka můžete zvolit i barevný okraj. Ten dokáže vytvořit s přírodní barvou dřeva úžasný kontrast. Rozhodně se barev nebojte. Buď dosáhnete velkého líbivého kontrastu, nebo jen decentního doladění prkénka. Chybu neuděláte ani v jednom případě. Podívejte se, jak takový barevný okraj vypadá, a užijte si dřevo s něčím navíc.

 
960
9611960961

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Darth Baker Novinka 369/BUK
  Darth Baker

  Pokud jste vy nebo váš přítel fanoušky Star Wars, přijdete si s tímto prkénkem na své. Pokud jste vy nebo váš přítel fanoušky Star Wars, přijdete si s tímto prkénkem na své. Možná se vám cukroví nebo dort trochu připálí, ale když to bude ve jménu Darth Vader, bude to vadit? 


  od 960 Kč
  Značka: Maddera Design Záruka: 2 roky
 • May the FORK be with you Star Wars dřevěné prkénko Novinka Tip 333/BUK
  May the FORK be with you Star Wars dřevěné prkénko

  Pokud jste vy nebo váš přítel fanoušky Star Wars, přijdete si s tímto prkénkem na své. My ho máme v kuchyni a cítíme, že "Síla nás provází" i při vaření .) Všechno se povede, nespálí a tak:)


  od 960 Kč
  Značka: Maddera Design Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem