Hello pro TATÍNKY, kteří slaví 16.6. DEN OTCŮ. S Kódem "tata18" získáte slevu 18% na všechny výrobky z podkategorie "PRO NĚJ"

Pro tátu

Shánět dárek pro tátu, to někdy stojí za to....většinou všechno má nebo zase říká, že nic nepotřebuje. A pak taky ctí pravidlo, "praktičnost nade vše" a říká, hlavně mi nedávejte "nějaký blbosti"? Jestli tohle všechno u vás padlo, tak věřte, že tenhle dárek bude milovat

Bude totiž od vás a bude něco říkat a hlavně je praktický, že?

Typ dřeva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na objednání Na objednání Zvolte variantu
290 Kč 320 Kč od 290 Kč

Dřevo na foto: dub

Velikost: přibližně 9 cm průměr, 0,8 cm výšku.

Design: Vyberte si jeden z osmi designů, které jsme ve spolupráci s vámi vytvořili. V rámci designu upravujeme text, ne však typ písma - to je v designu dané. Vzhledem k tomu, že se jedná o standardizovaný design, náhledy na design s vaším textem předem nezasíláme. Ale nebojte se, vše vám přijde přesně tak, jak nám zadáte do poznámky.  

Dostupnost: Výroba vašeho prkénka bude trvat 10 pracovních dnů + 1 až 2 dny na doručení naším dopravcem. 

Povrchové ošetření: Povrch ošetřujeme bezbarvým olejem a voskem, který dřevo chrání před vlhkem. Tato vrstva by se měla pravidelně udržovat. Zde najdete naši řadu produktů pro údržbu a na blogu článek o tom, jak na to.

Používání: Kupujete si produkt z živého materiálu - dřeva, které nemá rádo vlhko a mokro. Pokud na podšálku necháte mokrou stopu 2-3 hodiny, nic se neděje. Jestliže bude povrch vystaven více hodin mokrým stopám, tak i sebelepší olej nezabrání tomu, aby se vám na povrchu vytvořilo kolečko nebo skvrny. Proto se snažte včas vodu z povrchu otřít. Jestli skvrny na povrchu již máte, snadno zmizí přejetím povrchu hadříkem napuštěným olejem a voskem. Více se dozvíte zde:

*** Objednávku začínáme zpracovávat po obdržení úhrady na účet. ***

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro něj
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: