Velkoformátový dřevěný obraz s ilustrací na míru

Maddera je o designu, o dřevě, ale hlavně o vás. Chceme vyrábět krásné věci do vašich domovů, které budou osobní, moderní a budou něco o vás vypovídat. Také díky vám jsme se pustili do výroby velkoformátových dřevěných obrazů s designem na míru. 

Věříme, že kvalitní dřevo zateplí váš domov, ale bude zároveň moderním stylovým doplňkem a navíc naprosto originálním, protože vy budete ti, kteří ho budou s námi utvářet. 

 

Dostupnost Na objednání
5 800 Kč
Velkoformátový dřevěný obraz s ilustrací na míru
Velkofomátový obraz s ilustrací na míru
Novinka

ILUSTRACE NA MÍRU: ilustrace je zpracována ručně naší ilustrátorkou Andreou Kestřánkovu buď na základě foto (portrét) anebo nápadu / myšlenky - vy nám sdělíte svoji představu o ilustraci a na jejím základě ilustraci vytvoříme. Klient má nárok na 2 opravy - úpravy v ilustraci nikoli celou předělávku. Vzhledem k tomu, že se ilustrace dělá ručně, je celý proces opravdu náročný.Podívejte se prosím na příklady realizací, které Andrea již v minulosti dělala a ujistěte se, že se vám její styl a ilustrace líbí. Nicméně vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc a odevzdat mu konečnou práci., která se mu opravdu bude líbit. 

FORMÁT: na fotce můžete vidět 100 cm (šířka) x 80 cm (výška) + 2 cm (tlouštka materiálu). Formát samozřejmě můžeme změnit a vám přízpůsobit. S tím se bude samozřejmě měnit i cena, kterou vám propočteme před realizací vašeho obrazu. 

MATERIÁL: Dubová dýha. 

OKRAJ: pokud budete chtít, můžete si navolit barevný okraj podle našeho barevného vzorníku. Na fotce je bílá barva okraje, můžete zvolit i přírodní. 

ČAS: 8 -9 týdnů - samotná dodací doba biodesek je poměrně dost dlouhá kvůli samotné náročnosti zpracování. Nejprve společně budeme pracovat na designu a po jeho schválení se pustíme do výroby, která je ve velkých formátech také časově náročná. 

Přečtěte si nás článek o dřevěných dekoracích na zeď a nechte se inspirovat. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: