Hello pro TATÍNKY, kteří slaví 16.6. DEN OTCŮ. S Kódem "tata18" získáte slevu 18% na všechny výrobky z podkategorie "PRO NĚJ"

MY

 - OSOBNÍ PŘÍSTUP -

 - KVALITA NAD KVANTITOU -

- PERSONALIZACE -

MY

Maddera Design je původně manželský projekt Petry a Saddyho, který vznikl nenechavostí, chutí vytvářet krásný, ale perzonalizovaný design. Madde je naše společné přijímení a madera znamená španělsky dřevo. Zvolili jsme tak, protože Saddy je z Bolívie, ve které se poznali a žili spolu 4 roky. Mluví spolu španělsky a tak spojení „madera“ a přijímení Madde přišlo samo.

 

Dnes už jako manželé s dalšími šikovnými pomocníky vytvářme ve firmě designové a funkční doplňky do kuchyně a interiéru: kuchyňská prkénka, podšálky, podnosy pod kávu, snídaňové podnosy a velkoformátové dřevěné obrazy.  Alfou a omegou naší práce je design personalizovat tak, aby byl přímo pro vypovídal něco o vás. 

 

 

DESIGN & PERSONALIZACE

Pojem "designový" je dnes používán opravdu často a výsledný produkt ne vždy tomu odpovídá. Tomu se snažíme vyhnout obloukem a opravdu si zakládáme na tom, aby každý kousek, který vzejde z naší dílny, byl designově ucelený, čistý a nadčasový. V Maddera Design pracujeme s několika grafickými programy, v kterých si jsme schopni upravit motivy, písmo, rozložení, velikost. Proto jsme jako jediní schopni nabídnout produkty s Designem na míru, který aktivně vytváříme ve spolupráci s vámi Deformované obrázky, různé tlouštky čas motivů a písma od nás nečekejte. 

 

KLIENT NA PRVNÍM MÍSTĚ

Saddy pochází ze země, kde přívětivost a dobrý přístup ke klientovi je samozřejmostí. Petra vyrostla v rodinně, která ji vštěpila pravidlo "klient je esencí našeho úspěchu". Na vstřícnosti si oba zakládáme. Často slýcháme naše klienty říkat, že je to "Poprvé, co se setkali s takovým přístupem". Proto ať si u nás objednáte cokoli, věřte, že se budeme na 100% snažit udělat vše podle vašich představ a pokud něco nevyjde tak, jak jste si představovali, neotočíme se k vám zády.

 

KVALITA

Pracujeme s několika druhy dřeva, abychom vám umožnili co nejlepší možnost výběru. Dřevo nakupujeme od českých dodavatelů. kteří jej zpravidla skupují od místních nebo evropských dodavatelů. Finální produkt před odesláním ošetřujeme oleji a vosky, aby vypadali jako nové co nejdéle. K objednávce vám přikládáme návod k použití, který vám poradí, jak s výrobek ošetřovat. 

 

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Naše produkty jsou z živého materiálu. Pokud se po letech opotřebují, vždy je možné je správnou údržbou obnovit. Pokud se rozhodnete, že výrobek dosloužil, může ho zpět vrátit do přírody - vše je dřevo. Při výrobě se snažíme využít všechen materiál beze zbytku, tudíž u nás najdete i menší výrobky, díky kterým jsme schopni využít materiál beze zbytku. Na přírodu myslíme i při balení a odesílání - vše balíme do papíru. 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...