Test (22)

 
 

JSME SADDY A PETRA

 

Oba milujeme dřevo, nevšední design a možnost dělat si věci po svém. Kvalitně a precizně.

 
 

NÁŠ PŘÍBĚH

Chtěli jsme našim přátelům dávat dárky, které by vystihly jejich osobnost a perfektně se hodily se do jejich domácností. A jak to tak bývá, náš koníček postupem času přerostl ve společné podnikání.

Vyrábíme designové funkční doplňky do kuchyně a interiéru: kuchyňská prkénka, podšálky, podnosy pod kávu, snídaňové podnosy a v neposlední řadě velkoformátové dřevěné obrazy, které jsme nově s narozením našeho syna Matea rozšířili i o obrazy s dětskými motivy a jménem vašeho dítka.

KDE SE VZAL NÁZEV

Jde o spojení našeho společného jména „Madde“ a slova „madera“, což znamená španělsky dřevo. Saddy je totiž původem z Bolívie. Mluvíme spolu španělsky a tak spojení „Maddera“ přišlo samo.

Mluvíme spolu španělsky a tak spojení „madera“ a přijímení Madde přišlo samo.

 

PROČ SI VYBRAT MADDERA DESIGN?

 

Alfou a omegou naší práce je vytvořit pro vás něco, co budete mít doma jen vy. Něco s čím se ztotožňujete. Personalizace je naše druhé jméno! Zakládáme si na tom, aby každý kousek, který vzejde z naší dílny, byl originální, ucelený, čistý a nadčasový. Pracujeme s hned s několika grafickými programy, proto jsme schopni nabídnout vám profesionální přístup při tvorbě vašeho vlastního designu. Společně vytváříme produkty, které vás dokonale vystihnou.

KLIENT NA PRVNÍM MÍSTĚ

Na vstřícnosti si oba zakládáme. Proto ať si u nás objednáte cokoli, věřte, že se budeme snažit udělat vše podle vašich představ. A pokud něco nevyjde tak, jak jste si to vysnili, nikdy se k vám neotočíme zády.

DŘEVO A PÉČE O NĚJ

Pracujeme hned s několika druhy dřeva, proto si u nás vybere opravdu každý. Nakupujeme od českých dodavatelů, kteří jej zpravidla skupují z místních i evropských zdrojů. Dřevo je přírodní materiál, který zraje časem. Správnou údržbou mu ale vždy můžete vrátit jas. Finální produkty před odesláním ošetřujeme oleji a vosky – tím docílíme toho, že vypadají dlouho jako nové. K objednávce samozřejmě přikládáme i návod k použití, který vám poradí, jak s výrobkem nakládat, aby vám vydržel stále krásný.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Při výrobě se snažíme využít všechen materiál beze zbytku, proto u nás najdete i menší výrobky, které doma využijete stejně dobře, jako ty velké. Na přírodu myslíme i při odesílání a proto vše balíme do papíru.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.