Akce Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Design na míru

 

Pokud jste nenašli nic, co by vyhovovalo přesně vašim představám, nebuďte smutní. Vašemu prkénku dáme přesně design, jaký chcete:) Jak na to?

 

 

Dostupnost Na objednání
980 Kč
   
Kategorie Svatební & Pro páry
Záruka 2 roky
 

1) Myšlenka: napiště nám, co od dárku čekáte - Dárek je pro mého přítele, který má rád steaky. - Můžeme dát text "Davidovy šťavnaté steaky" a k tomu nějakou ikonu se steakem? nebo Např. Chci kulaté prkénko kulaté, dubové. Je to pro syna a otce, mají rádi plachtění a moře. 

***Text zadejte v objednávce v kroku 3 "Informace o vás", tam zatrhněte políčko "Zadat poznámku pro prodejce" a zde nám napiště vaše přání:) ***

2) Typ dřeva + barva okraje: napište nám do zprávy, jaký typ dřeva na váš projekt potřebujete a jestli chcete okraj přírodní nebo barevný (pokud ano, uveďte barvu)

2) 3 návrhy: Pošleme 3 návrhy s vaším designem.

3) Vyberete si návrh 

4) Potvrzení objednávky: zašleme vám shrnutí objednávky s vaším vybraným designem a budeme chtít, abyste se na to mrkli a naposledy schválili. Nechceme žádné chyby ani nedorozuměmí:)

5) Po přijetí platby se do vaší objednávky pustíme:)

Vaše kulaté prkénko bude mít velikost: pr. 22 cm ; 2,5 cm výška

Dostupnost: Výroba vašeho prkénka bude trvat 10 pracovních dnů v závislosti na vytížení výroby. Tuto lhůtu počítáme od data schválení designu a přijetí platby (bod 4 + 5). Doručení Geisem je do druhého dne. Pokud potřebujete prkénko dřív, dejte vědět a pokud to bude možné prkénko vám uděláme "express" za menší příplatek po domluvě. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.