@katkajakes : Podnos "DEAR MOM"

@katkajakes je známou slovenskou influencerkou, tanečnicí a maminkou. V rámci spolupráce jsme vytvořili designy na její přání. V nich se hlavně odráží pocta všem maminkám a snaha je povzbudit a dodat jim energii v jejich každodenním životě. 

Pokud chcete, aby podnos vydržel jako nový co nejdéle, podívejte se na SET PRO PÉČI O DŘEVO

Dřevo
Poukaz
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu
1 700 Kč 1 650 Kč 1 900 Kč 1 850 Kč od 1 650 Kč

Podnos je opravdu velký! Hravě na něm můžete servírovat snídani pro dva, oběd nebo kafíčka pro větší skupinu lidí. Podnos je bytelný a jen tak se vám nezvrátí. Můžete ho mít položený na pohovce a odkládat si na něj pití nebo jídlo a stále vám bude dělat v interiéru velkou parádu. 

Rozměr: vnější rozměr 47 x 31,5 cm, vnitřní užitná plocha 43 x 27 cm

Text na podnose: "Dear Mom: Please don't forget to love yourself." = DESIGN č.1

Dřevo na fotce: dub (pro Katku) v nabídce je také ořech (Tmavá barva, fotografie se stromem života)

Úchytky: pravá kůže

Dostupnost: Výroba vašeho podnosu bude trvat 10 pracovních dnů + 1 den na doručení naším dopravcem.  

Objednávky Expres: 
Výroba podnosů je časově náročnější než výroba prkének. Z tohoto důvodu nemáme možnost expres vyhotovení v automatické nabídce. Nicméně, pokud jej expresně potřebujete dodat, můžeme se domluvit. Informujeme se ve výrobě a jestli budeme mít kapacitu, rádi pro vás uděláme vše, co bude v našich silách. Příplatek za expres provedení je stejný jako u prkének: 280,- Kč.

Expres dodání se vztahuje k výrobní době. Naši dopravci doručují zásilky zpravidla do druhého dne, ale negarantují to. Pokud si chcete pojistit rychlé dodání kurýrem, můžete zvolit EMS zásilku od České Pošty, která garantuje doručení zásilky do 24 hodin. Službu máme léty prověřenou, opravdu funguje spolehlivě.

Poukaz: k podnosům jsme vytvořili sérii poukazů na snídani do postele, kterou můžete vaší drahé polovičce spolu s podnosem darovat! Snídaně je od VÁS pro vašeho milovaného/milovanou <3 Víc osobní a krásnější dárek už zkrátka dát nemůžete. Připravíte si tak krásný ráno ve dvou se stylovým podnosem a se snídaní dělanou s láskou. Uvidíte, že vaše drahá polovička se z toho zblázní radostí:) Do poznámky nám napište, jaké číslo postavičky chcete na poukazu mít. Pokaz dostanete spolu i s obálkou:)

Ošetření: povrch je ošetřen olejem a voskem. Podnos můžete očistit vlhkým hadříkem. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podnosy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: