Vaši objednávku můžeme vyřídit EXPRESNĚ. U prkének si můžete toto dodání zvolit v detailu produktu, u podnosů prosím zavolejte a domluvíme se. Pokud to bude možné, i podnos vám zhotovíme expresně.
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Obraz "Ilustrace na míru"

 

Maddera je o designu, o dřevě, ale hlavně o vás. Chceme vyrábět krásné věci do vašich domovů, které budou osobní, moderní a budou něco o vás vypovídat. Také díky vám jsme se pustili do výroby velkoformátových dřevěných obrazů s designem na míru. 

Věříme, že kvalitní dřevo zateplí váš domov, ale bude zároveň moderním stylovým doplňkem a navíc naprosto originálním, protože vy budete ti, kteří ho budou s námi utvářet. 

 

Dostupnost Na objednání
5 800 Kč
   
Kategorie Originální dárky
Záruka 2 roky
 

ILUSTRACE NA MÍRU: ilustrace je zpracována ručně naší ilustrátorkou Andreou Kestřánkovu buď na základě foto (portrét) anebo nápadu / myšlenky - vy nám sdělíte svoji představu o ilustraci a na jejím základě ilustraci vytvoříme. Klient má nárok na 2 opravy - úpravy v ilustraci nikoli celou předělávku. Vzhledem k tomu, že se ilustrace dělá ručně, je celý proces opravdu náročný.Podívejte se prosím na příklady realizací, které Andrea již v minulosti dělala a ujistěte se, že se vám její styl a ilustrace líbí. Nicméně vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc a odevzdat mu konečnou práci., která se mu opravdu bude líbit. 

FORMÁT: na fotce můžete vidět 100 cm (šířka) x 80 cm (výška) + 2 cm (tlouštka materiálu). Formát samozřejmě můžeme změnit a vám přízpůsobit. S tím se bude samozřejmě měnit i cena, kterou vám propočteme před realizací vašeho obrazu. 

MATERIÁL: Dubová dýha. 

OKRAJ: pokud budete chtít, můžete si navolit barevný okraj podle našeho barevného vzorníku. Na fotce je bílá barva okraje, můžete zvolit i přírodní. 

ČAS: 8 -9 týdnů - samotná dodací doba biodesek je poměrně dost dlouhá kvůli samotné náročnosti zpracování. Nejprve společně budeme pracovat na designu a po jeho schválení se pustíme do výroby, která je ve velkých formátech také časově náročná. 

Přečtěte si nás článek o dřevěných dekoracích na zeď a nechte se inspirovat. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: