Novinka Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Obraz "Mapa Mundi"

 

Maddera je o designu, o dřevě, ale hlavně o vás. Chceme vyrábět krásné věci do vašich domovů, které budou osobní, moderní a budou něco o vás vypovídat. Také díky vám jsme se pustili do výroby velkoformátových dřevěných obrazů s designem na míru. 

Věříme, že kvalitní dřevo zateplí váš domov, ale bude zároveň moderním stylovým doplňkem a navíc naprosto originálním, protože vy budete ti, kteří ho budou s námi utvářet. 

 

Dostupnost Na dotaz
10 000 Kč
   
Kategorie Libovky
Záruka 2 roky
 

DESIGN: design vám navrhneme na míru. Povězte nám váš příběh, kdo jste a co od vašeho obrazu v interiéru očekáváte. Designy se můžete nechat inspirovat v sekci našich servírovacích prkének - konec konců design Mapa Mundi můžete vidět na této realizaci, ale například i Árbol (strom života) by se skvělě hodil pro obraz. 

FORMÁT: na fotce můžete vidět 100 cm (šířka) x 60 cm (výška) + 2 cm (tlouštka materiálu). Formát samozřejmě můžeme změnit a vám přízpusobit. S tím se bude samozřejmě měnit i cena, kterou vám propočteme před realizací vašeho obrazu. 

MATERIÁL: Biodeska (neboli 3-vrstvá lepená masivní deska) se vyrábí z listnatých a také z jehličnatých dřevin. Skládá se ze tří vrstev vzájemně na sebe lepených. Tento materiál jsme zvolili, protože není tak těžký jako klasické dřevěné fošny a hlavně se ve větších formátech nekroutí. Přitom horní vrsty jsou vyrobeny z přírodního masivního dřeva a tak celý vzhled je maximálně přírodní. Naším dodavatelem biodesek je česká firma se sídlem na Moravě, pokud budete chtít, můžeme vám dát bližší informace na požádání. 

OKRAJ: pokud budete chtít, můžete si navolit barený okraj podle našeho barevného vzorníku. Na fotce je bílá barva okraje. 

ČAS: 8 -9 týdnů - samotná dodací doba biodesek je poměrně dost dlouhá kvůli samotné náročnosti zpracování. Nejprve společně budeme pracovat na designu a po jeho schválení se pustíme do výroby, která je ve velkých formátech také časově náročná. 

CENA: cena uvedená pod tímto produktem je konkrétně na dub, rozměr 100 x 60 cm, bílý okraj. Pokud budete chtít stejný obraz a materiál, je toto konečná cena, pokud budete chtít jiný formát a dřevo, tak vám spočteme cenu individuálně pro váš obraz. Pokud vám přijde cena vysoká, je to kvůli drahému vstupnímu materiálu (jen biodeska jako taková tvoří v takovéto kvalitě polovinu hodnoty ceny) a poměrně náročnému zracování obrazu jako takového. Výsledek je ale úžasný!!! 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.