Dekorace do dětského pokoje

Těšení na miminko je úžasným obdobím. Nicméně s rostoucím bříškem roste nejen sladké očekávání, ale vrcholí i přípravy. Stejně jako sobě, chceme i svým dětem dopřát místo, kde se budou cítit dobře. Nechceme prostor na hraní. Chceme dokonalý dětský pokojíček. Proto když zařídíme všechny nezbytnosti, začínáme se poohlížet po dekoracích na zdi. 

Dřevěné doplňky pro děti se dlouhodobě těší velké oblibě. Působí příjemně a navíc mohou zářit všemi barvami duhy. Dřevo ale na rozdíl od plastu dokáže navodit hřejivou atmosféru a o tu nám při výběru dekorací do dětského pokojíčku jde především. Tak proč ho nevyužít i na stěnách?

2021-02-17 Maddera - oříznuto

Za obraz se jménem můžete vlastně poděkovat Mateovi. Chtěli jsme našemu malému chlapečkovi vytvořit co nejpříjemnější prostředí – místo, které bude patřit jen jemu. A tak se zrodila naše originální dřevěná závěsná dekorace na zeď. Dřevo dokáže být krásné samo o sobě, ale přestavte si ta kouzla, která dokážete spojením těch správných barev a oblíbených dětských motivů. Vše, co by se mohlo líbit malým holčičkám a chlapečkům jsme se snažili propojit v jedno s malou třešničkou na dortu – jejich vlastním jménem.

Vedle originálního designu je obraz se jménem zajímavý také svým tvarem. Kromě toho, že kruh nemá žádné rohy (ano, víme, že víte, ale věřte, že jako novopečení rodiče začnete právě rohy vnímat daleko intenzivněji, než kdy předtím), je kruh symbolem dokonalosti, nekonečna a opakování života. A propojení symboliky s praktičností se nám zdálo jako ideální volba.

Postupně nám pod rukama vznikaly autíčka pro Adámka, život v lese pro Tobínka, kytičky pro Emilku, hory s medvídkem pro Matýska a mnoho dalších. 

Některé designy jsme vytvářeli i ve spolupráci s influencery, které máme rádi. Proto naše dřevěné dekorace můžete nalézt v pokojíčkách např. u @Style of Becca, @Katky Jakeš nebo třeba u @Smooth Cooking.

Z obrazu se jménem se zkrátka stal úžasný úžasný dřevěný doplněk do dětského pokoje. Nebo spíš jeho dominanta? Jeho průměr je totiž 60 cm, takže se snadno stane hlavní dekorací v místnosti.

Mohlo by se zdát, že ze závěsných dekorací máme radost hlavně my dospělí, ale opak je pravdou. Podle vašich zpráv dřevěné obrazy se jmény děti milují.Opakovaně upozorňují na jejich obrázky, snaží se svá jména číst nebo dokonce i psát. Dětská zvídavost je zkrátka nekonečná a nás nesmírně těší ji podněcovat.

FOTO OD KLIENTKY

Adam obraz

Že jste hledali přesně něco takového, ale potřebovali byste obraz vyladit tak, aby perfektně zapadl k vám domů? Žádný problém! Můžete personalizovat barvu podkladové desky a motivů tak, aby obraz perfektně sedl do pokojíku vaší malé lásky. Kvalitní řemeslné zpracování navíc obrazu zajistí dlouhou životnost, takže bude nejen připomínkou a památkou na narození vašeho miminka, ale v nadcházejících letech se snadno stane vaším rodinným dědictvím.

V neposlední řadě je dřevěný obraz se jménem na zeď také skvělým dárkem pro vaše blízké, nebo perfektní závěsnou dřevěnou dekorací na dětskou oslavu narozenin nebo baby shower.