Barvy v kuchyni

Jaké je nejkreativnější místo u vás doma? Pokaždé když vaříte, tvoříte něco nového, experimentujete, možná je to u vás doma jako v dílně alchymisty. Kuchyně má být prostor praktický, ale také hezký, protože tam možná ve finále trávíte docela dost času. Proč byste tedy měli používat jen čistě praktické věci, když můžete pracovat s praktickými i designovými :)

Musím se přiznat, že designovky si domů kupuji často a ráda. Těší mě se na ně dívat a používat je a když jsou kvalitní, mám je doma i několik let. S touhle potřebou vznikla i Maddera Design - přírodní materiály a na nich vyřezané hezké designy. Prkénka jsme začali vyrábět v tomto duchu a stále nám tam něco chybělo. Barvy!

Barvy milujeme, oživí, osvěží a ozvláštní interiér. Tak jsme si řekli, proč nedělat barevné okraje? Je to sice pracná a zdlouhavější činnost, ale výsledek za to stojí. 

Jak prkénko s barevným okrajem nejlépe využít
Prkénko můžete používat stejně jako bez okraje, ale dávejte si pozor na zandavání a vyndavání prkénka z šuplíku ado šuplíku. Barevný okraj se vám může obouchat. Doporučujeme jej nechat vystavené na pracovní ploše (kde vám bude dělat parádu) a tam ho rovnou používat. Můžete ho také využívat na odkládání horkých věcí, pomůcek a úplně nejlépe na servírování. Každou návštěvu zaručeně překvapíte servírováním dobrot na masivním kvlatiním dřevě a ještě tomu s barvou, která vám bude ladit s interiérem.

Barevné okraje vám můžeme udělat na kulatých prkénkách, obdélníkových a na podšálcích. V nabídce máme 11 barevných variant, kombinací je tedy nespočet. Tak se nebojte a vytvořte si prkénko - originální a jen pro vás. 


DSC_5221-11-44
Světlě zelený okraj v kombinaci s dubovým dřevem

DSC_5199-2-35
Kombinace ořechového dřeva s černou barvou je elegatní, působí moderně a luxusně. Je dobrou kombinací na prkénko pro muže.